FASCINATION ABOUT کارشناسی سیار خودرو

Fascination About کارشناسی سیار خودرو

Fascination About کارشناسی سیار خودرو

Blog Article

کارشناس طبق زمان بندی اعلام شده در محل حضور پیدا کردند و به دقت و ظرافت بدنه و فنی ماشین بررسی شد و با خیال راحت معامله انجام شد و خیلی خوشحال شدم که در آخر کارشناسی یک نسخه قرارداد خام برای معامله ماشین در اختیارمون گذاشتن.

..) تطابق می‌دهد و در صورت وجود هرگونه مغایرت به‌صورت آنلاین به کارشناس اطلاع می‌دهد.

دون رنگ خودرو از نکاتی است که به شما در تشخیص رنگ خودرو کمک بسیار زیادی می‌کند پس در تشخیص ان دقت بسیار بالایی را به خرج دهید. تشخیص رنگ ماشین

بعد از اتمام فرآیند کارشناسی، گزارش کامل کارشناسی به‌صورت آنلاین برای تیم کنترل کیفیت کارنامه ارسال می‌شود. تیم کنترل کیفیت کارنامه، گزارش را بررسی می‌کند و با اطلاعات وسیله‌نقلیه (مدل، سال ساخت و.

اگر به طور مثال حواستان نباشد و روی خودرو قهوه بریز و اگر ان را تمیز نکنید به علت اسید موجود در قهوه رنگ خودرو بعد از مدتی به کلی از بین می‌رود.

شرکت تامین خودرو آزمون با وجود مکانیک های قابل اعتماد با قیمت مناسب می تواند ماشین را ??? ????? ????? تعمیر و کارشناسی کند.

مقالات دون رنگ ماشین ما را حتما تا انتها بخوانید زیرا دارای اهمیت بسیار بالایی است و در هنگامی که قصد خرید خودرویی را داشته باشید بدون شک به شما کمک خواهد کرد.

مشاهده ویدیوی زیر به شما کمک می‌کند تا در مورد روش اکتیو ترموگرافی اطلاعات بیشتری کسب کنید:

دایرکتوری خودرو مراکز تعویض پلاک خودرو مراکز معاینه فنی خودرو

این مشکل علاوه خسارت زدن به رنگ خودرو موجب زردی اش می شود و ظاهری زشت به آن می دهد، می تواند ارزش خودرو را نیز به شدت کاهش دهد. تصویر بالا نمونه ای افتاب سوختگی در خودرو است.

کارشناسان خوب با رفتار حرفه ای. من سه بار از خدماتشون استفاده کردم و در نهایت سومین ماشین رو با اطمینان خاطر خریدم.

توجه داشته باشید که حفظ ظاهر مات تنها بر عهده مالک خودرو است.

یکی از مهم ترین نکات در تشخیص رنگ خودرو لمس زبری خودرو است.

اگر روی این قسمت کارشناسی یعنی تشخیص رنگ وقت نگذارید و به راحتی از ان گذر کنید به احتمال زیاد دچار ضرر و زیان های بسیار زیادی خواهید شد.

Report this page